Sadolin Lakierobejca Ekskluzywna Садолін Ексклюзивний лакобейц для дерева

 0,75L

600 грн

 2,5L

1450 грн

 

Для захисту та декору деревини всередині і зовні.

Продуктивність

Хвойні породи: до 20м ² / л Листяні породи деревини: до 25 м ² / л

Час висихання

Наступні шари можуть бути застосовані після 16-24г

    Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути сухою, чистою, знежиреною, пошліфованою. Меблі повинні бути очищені до чистого дерева або замінити. У разі лакуванняна виробу на відкритому повітрі, рекомендується використовувати попереднє просочення Sadolin технічної бази. Технологія не вимагає змішування перед використанням. Не застосовувати в умовах високої вологості і при температурі нижче 5 ° С і вище +30 оС. Лакувати вздовж волокон деревини.

    Нанесіть 2-3 шари, залежно від всмоктуючої здатності деревини. Наступні шари можна наносити після 16-24г. При низьких температурах і або високої вологості час сушки може бути продовжений.

Sadolin Base  (Садолін грунтовка для дерева)

безколірна

0,75L

350 грн

2,5L

850 грн

5L

1450 грн

 

 

 

 

 

Продуктивність

М'яке дерево / деревина: до 6 м ² / л Листяні породи деревини: до 10 м ² / л

Час висихання

Між шарами різниця не менше 5 годин, 12-24 годин після нанесення останнього шару

    Являє собою сучасний грунт призначений для захисту, безпеки деревини від шкідливого впливу синяви, цвілі, грибків та комах. Має високу проникаючу здатність,  даючи дереву довгий біологічний захисту. Знижує всмоктуючу здатность деревини, що зменшує втрату кольору.  Він використовується для зовнішнього покриття. Рекомендується як грунтовка для декоративних консервантів, фарби, лаки, масла, дерева і емалі для загального використання. Він може бути використаний на всіх поверхнях, деревини використовуваних на відкритому повітрі.