Hammerite - унікальна система антикорозійних фарб і складів. Англійська фірма Hammerite почалася з майже випадкового винаходу, зробленого Аланом Фостером в 1961 році за допомогою дрилі і саморобної центрифуги. Випадково, оскільки блискучого хіміка та інженера-електрика цікавило зовсім інше. Він ніяк не міг збагнути, чому електроприлади фарбували в той час в один і той самий сірий колір "молотковий» колір. Сама фактура поверхні йому дуже подобалася (слово "молоток" - "молот" навіть лягло в основу назви майбутньої фірми). Але ось чому не можна було варіювати колір, а головне, наносити фарбу звичайної кистю - з цим його допитливий розум змиритися не міг.

    Винайдена Фостером фарба зустріла захоплений не лише у професіоналів, але і у простих користувачів, які знайшли їй нове застосування. Багато клієнтів звертали увагу на те, що фарба не тільки чудово лягає на іржу, але і надовго "пригнічує» її виникнення. Фостер з'ясувавши причину такого ефекту, підсилив його, ввівши в формулу жирні кислоти, нейтралізуючі іржу, частинки загартованого скла, які створюють на поверхні металу своєрідну «броню», а також силікони для посилення водовідштовхувальних властивостей. Hammerite поєднує в собі нейтралізатори іржі, грунт і алкіду емаль, може наноситися прямо на іржу і надзвичайно швидко висихає на повітрі. Фарбою "Хаммерайт» фарбують сьогодні все, що іржавіє.

    Переконлива причина величезної популярності англійської фарби Hammerite полягає в її унікальності - нанесення на сильно заіржавілу поверхню. Hammerite використовується скрізь, де може виникнути корозія металу. Фарба поєднує перетворювач іржі, антикорозійний грунт і покривну емаль.         Виготовлений продукт на основі синтетичних смол, швидковисихаючих розчинників і пігментів. До складу фарби входять частинки загартованого скла, які забезпечують нездоланний бар'єр для вологи і створюють довготривалий захист металу. 

Український будівельний портал www.promobud.ua JARMAROK - безкоштовні оголошення Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.