Sadolin бренд пропонує перевірені та ефективні рішення в області захисту і прикраси дерев'яних поверхонь. Історія бренду починається з 1777 році, коли Яків Holmblad запустив в Копенгагені завод текстильних барвників, що складають ядро ​​спадщини АкзоНобель, власника бренду Sadolin. Висока ефективність рішень є результатом застосування інноваційних технологій, вибір кращої якості сировини і постійного тестування продукції в різних умовах.

    Деревина є одним з матеріалів, який можна прикрасити по-різному. У залежності від використовуваних продуктів, можна виділити природну красу і колір деревини або повністю змінити колір і зовнішній вигляд.  Це все залежить від  фантазії і ефекту, який ви в кінцевому підсумку хочете досягти. Погляньте на широкий спектр функціональних рішень, які забезпечують продукти для захисту і прикрас деревини бренду Sadolin.

    Садолін представляє: лаки для зовнішніх робіт, фасадів, садової мебелі, брусу, лазні, альтанки, воріт. Засоби для фарбування фасадів дерев'янних будинків, фасадів будинку з дерева, будинків з брусу. Лак для дерев'яних фасадів.

Український будівельний портал www.promobud.ua JARMAROK - безкоштовні оголошення Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.