Sadolin Base  (Садолін грунтовка для деревини)

колір - безколірна

0,75L

350 грн

2,5L

850 грн

5L

1450 грн

 

 

 

 

Для захисту та декору деревини всередині і зовні.

Продуктивність

М'яке дерево / деревина: до 6 м ² / л Листяні породи деревини: до 10 м ² / л

Час висихання

Між шарами різниця не менше 5 годин, 12-24 годин після нанесення останнього шару

    Sadolin Base являє собою сучасний грунт призначений для захисту, безпеки деревини від шкідливого впливу синяви, цвілі, грибків та комах. Має високу проникаючу здатність,  даючи дереву довгий біологічний захист. Знижує всмоктуючу здатность деревини, що зменшує втрату кольору. 

    Садолін Грунт використовується для зовнішнього покриття. Рекомендується як грунтовка для декоративних консервантів, фарби, лаки, масла, дерева і емалі для загального використання. Може бути використаний на всіх поверхнях, деревини використовуваних на відкритому повітрі.

Sadolin Classic HP 6 lat (Садолін Класичний HP 6 років)

мат

0,75L

360 грн

2,5L

700 грн

5L

1000 грн

10L

1700 грн

 

 

Продуктивність

Пиломатеріали: до 8 м ² / л; хвойних порід: до 12м ² / л листяних порід: до 14м ² / л

Спосіб застосування

Кисті. Не рекомендується для нанесення розпиленням.

Час висихання

між шарами 3 год  14-24 годин після нанесення останнього шару

    Sadolin Класичний HP це сучасний, глибоко проникаючий лак для дерева призначений для захисно-декоративного лакування на відкритому повітрі. Лак для зовнішніх робіт Садолін захищає деревину від несприятливих погодних умов і грибків. Високий вміст смол утворює на поверхні деревини вологовідвідне покриття.

    Sadolin Classic особливо рекомендується для парканів, альтанок, дерев'яних фасадів, дерев'яна архітектура саду і т.д.

Sadolin Lakierobejca Odporna na trudne warunki atmosferyczne (Садолін лакобейц стійкі до суворих погодних умов)

2,5L

1500 грн

 

Продуктивність

Хвойні породи: до 20м ² / л Листяні породи деревини: до 25 м ² / л

Час висихання

Наступні шари можна наносити через 16 годин

    Садолін лакобейц стійкий до суворих погодних умов був спеціально розроблений для лакування зовнішніх дерев'яних поверхонь . Його сучасна, тиксотропна (гель) розробка, яка поєднує в собі переваги гідроізоляції, плями і лак, повністю захищає деревину до 6 років.

    Лакобей легко і рівномірно наноситься, не тече з вертикальних поверхонь, забезпечуючи відмінний і дуже міцний декоративний ефект. Садолін стійкий до суворих погодних умов характеризується дуже високим ККД - до 25м2 / л. Він особливо рекомендується для лакування фасадів та ейерев'яних будинків, вікон, дверей, садових меблів, парканів тощо

Sadolin Extra - (Садолін Екстра просочувальний лак для дерева)

2,5L

1000 грн

5L 1750грн

 

Продуктивність

Хвойні породи: до 15м ² / л Листяні породи деревини: до 20м ² / л

Час висихання

Наступні шари можуть бути застосовані після 14-24г

     Sadolin Extra - просочувальний лак створює міцне, напівматове покриття, має високу стійкість до будь-яких погодних умов, і грибків. Проникає в деревину, захищаючи її зсередини, що забезпечує стабільність захисту до 8 років.

    Sadolin Extra особливо рекомендується для лакування фасадів та дерев'яних будинків, вікон, дверей, садових меблів, парканів тощо

5л є в наступних кольорах

Sadolin TINOVA - ( Садолін Тінова супер міцний лак для дерева)

Захист деревини до 12 років!!!

2,5L

1500 грн

Продуктивність

Хвойні породи: до 15м ² / л Листяні породи деревини: до 20м ² / л

Час висихання

Наступний шар: після 24

    Sadolin TINOVA - супер міцний лак забезпечує Захист деревини до 12 років. Володіє винятковою міцністю завдяки спеціальній запатентованій формулі, яка використовує інноваційні технології Advanced Hybrid ™ Technology. Ця технологія заснована на унікальній і додатковій взаємодії двох високоякісних смол. Перші смоли (AHT 1) глибоко проникають в деревину, захищаючи їх від внутрішніх руйнувань і зміцнюють її структуру. Другі AHT 2) утворюють на поверхні деревини високо-стійке лакофарбове покриття, яке захищає деревину від шкідливого впливу жорстких погодних умов. Це дозволяє деревині бути ретельно і постійно захищеною.

    Садолін TINOVA призначений для захисно-декоративної лакування гладко струганих пиломатеріалів, які використовуються на відкритому повітрі. Лак особливо рекомендується для фасадів та дерев'яних будинків, вікон, дверей, садових меблів, парканів тощо

Sadolin Lakierobejca Ekskluzywna (Садолін ексклюзивний лакобейц для дерева)

 0,75L

600 грн

 2,5L

1450 грн

 

 

 

 

 

Для захисту та декору деревини всередині і зовні.

Продуктивність

Хвойні породи: до 20м ² / л Листяні породи деревини: до 25 м ² / л

Час висихання

Наступні шари можуть бути застосовані після 16-24г

    Підготовка поверхні перед нанесенням Ексклюзивного лакобейцу: поверхня повинна бути сухою, чистою, знежиреною, відшліфованою. Меблі повинні бути очищені до чистого дерева. У разі лакуванняна виробу на відкритому повітрі, рекомендується використовувати попереднє просочення грунт Sadolin технічної бази. Технологія не вимагає змішування перед використанням.

    Sadolin Lakierobejca Ekskluzywna не застосовувати в умовах високої вологості і при температурі нижче 5 ° С і вище +30 оС. Лакувати вздовж волокон деревини.

Нанесіть 2-3 шари, залежно від всмоктуючої здатності деревини. Наступні шари можна наносити після 16-24г. При низьких температурах і або високої вологості час сушки може бути продовжений.

Sadolin Yacht - (Садолін яхтовий захисний лак для дерева)

Глянсовий та напівматовий

0,75L

600 грн

2,5L

1450 грн

 

Продуктивність

Хвойні породи: до 15м ² / л Листяні породи деревини: до 20м ² / л

Час висихання

Наступні шари можуть бути застосовані після 24 годин

    Sadolin Yacht - Яхтовий захисний лак це сучасне захисне покриття призначене для захисту зовнішніх дерев'яних поверхонь які піддаються періодичним контактам з водою. Засіб створює дуже міцне і еластичне покриття, має високу стійкість до води, УФ-випромінювання, грибка.

    Sadolin Yacht - Яхтовий захисний лак призначений для захисно-декоративної лакування гладко струганих пиломатеріалів, які використовуються на відкритому повітрі. Особливо рекомендується для дерев'яних човнів і човнових аксесуарів тощо.