Tytan RB-110 Паркетний клей каучуковий однокомпонентний

14 kg

1350 грн

21kg

1850 грн

 

 

 

 

    Продукція у вигляді готової до використання. Не розбавляти. Стійкий до впливу вологи.

    Тип каучуковий
Час повної полімеризації 3-5 днів
Продуктивність 0,7-1,3 кг/м2
    Tytan RB-110 Artelit паркетний клей какучуковий однокомпонентний рекомендується, зокрема, для паркету з європейських порід дерева (в тому числі чутливих до вологи).

    Застосування: склеювання традиційні дерев'яні підлоги, склеювання мозаїки; зв'язку чутливих до вологи паркет (дуб, береза, граб, ясен), установка дерев'яних панелей. Гнучке з'єднання стійкі до впливу вологи, високої міцності на зрушення, і після повного висихання фізіологічно і екологічно інертні, не викликають зміни кольору деревини, придатні для підігріву підлоги.

    Перед використанням клей до паркету слід довести  до кімнатної температури та ретельно перемішати.  Рекомендується наносити клей на поверхню в один час і укладати смуги в 5-10 хв.  Після завершення робіт, провітріть приміщення і неприємний запах швидко зникне.

Grunt Tytan RB 110 Tytan грунт на основі розчинника для паркетного клею

4,5 L

800 грн

9 L

1500 грн

 

 

 

    Grunt Tytan RB 110 Tytan грунт для паркетного клею  - готова до застосування грунтовка на основі розчинника.

Переваги:
- Висока продуктивність
- Зміцнює підкладку
- Підвищує адгезію до підкладки
- Може бути використаний з підігрівом
- Для використання в приміщеннях і на відкритому повітрі

 
Колір: Червоний
Виробництво: Титан
Продуктивність: до 0,2-0,5 л / м ²
Загальний час висихання: 6-12год
Температура: 10 ° C до 25 ° C
Застосування: пензлем або валиком

 

 

 

 

Klej do parkietu ekologiczny Tytan WB 120 Клей для паркету WB 120 Titanium екологічний

10 kg

1250 грн

20 kg

2200 грн

 

 

    Укладання паркету вимагає великої точності і тому використовуються тільки матеріали вищої якості. Дуже важливим є вибір відповідного клею.     Професіонали рекомендують екологічно чистий клей WB - 120 Titanium Professional -  забезпечення міцності підлоги на протязі багатьох років.  Використання неправильного клею може призвести до розхитування дошки підлоги і руйнування її.

    Паркетний клей еко Tytan WB-120 це європейський клей для дерева нечутливий   до вологи.
  Паркетний клей еко-WB-120 створює міцний і еластичний шов, тому його можна використовувати для паркетної планки довжиною до 50 см. Важливим технічним параметром є час клей, який багато в чому визначає швидкість укладання паркету. Час роботи паркетного клею  Титан до 60 хвилин, що дозволяє застосовувати його для великої частини підлоги.
    Паркетний клей еко-WB-120 є продуктом нетоксичним, не містить органічних розчинників. Таким чином, не представляє ризику для здоров'я.
 

Український будівельний портал www.promobud.ua JARMAROK - безкоштовні оголошення Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.