Марка Vidaron – це вироби для захисту, консервації і декораії деревини, заснована в Скандинавії, жителі майстерно доглядають за дорогоінною деревиною. В міфології давніх вікінгів був язичницький бог покровитель дерев, Відар, назва марки походить від його імені. В наш час ми маємо можливість користуватися древніми знаннями скандинавів через вироби марки Vidaron.
    Vidaron створює свої продукти для тих, хто хоче комплексно доглядати за виробами з дерева, які створюють в помешканнях відчуття теплоти та затишку. Продукція марки Vidaron задовольнить вимоги та потреби як аматорів, так і справжніх майстрів по дереву, які шукають найвдаліших професійних рішень.
    Vidaron - експерт з захисту, консервації та декорування деревини. У своїх виробах марка використовує новітню технологію Teflon® surface protektor. Використовувані технології продовжують термін експлуатації виробів з дерева.

    Відарон Польща представляє: лаки для зовнішніх робіт, фасадів, садової мебелі, брусу, лазні, альтанки, воріт. Засоби для фарбування фасадів дерев'янних будинків, фасадів будинку з дерева, будинків з брусу. Лак для дерев'яних фасадів. Лак для підлоги. Лак для меблів. Безпечні для дітей, екологічно чисті лаки та емалі для іграшок. Лак без запаху. Лак безпечний для дітей.

 

Український будівельний портал www.promobud.ua JARMAROK - безкоштовні оголошення Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.