Компанія Altax Sp. Z OO спеціалізується в області захисту та оздоблення деревини з 1988 року. Пропонує широкий асортимент декоративних препаратів, а також ряд технічних продуктів, які захищають деревину від шкідливого впливу погодних умов і мікробної корозії, як для професіоналів, так і споживачів. Сучасні та високотехнологічні продукти є результатом багаторічних досліджень і досвіду фахівців Altax.
    Всі препарати були створені в провідних польських наукових установах (Інститут будівельної техніки у Варшаві, факультет технології деревини в Університеті природничих наук в Познані, Варшаві аграрний університет, Варшава), або є результатом власних досліджень. Продукти мають необхідні дозволи, технічні дозволи та ліцензії для торгівлі.
    У 2009 році компанія стала частиною Altax Американська компанія Sherwin-Williams - світовий лідер в області фарб і лаків. Реєстрація на цьому шляху для широкого портфеля брендів SW, яка володіє британська компанія Ronseal. Відміну від Sherwin-Williams є заява наших постійних зусиль для забезпечення високої якості, у відповідності з останніми тенденціями в продуктах, які відповідають запитам навіть найвимогливіших клієнтів.

    Альтакс Польща представляє: лаки для зовнішніх робіт, фасадів, садової мебелі, брусу, лазні, альтанки, воріт. Засоби для фарбування фасадів дерев'янних будинків, фасадів будинку з дерева, будинків з брусу. Лак для дерев'яних фасадів. Лак для підлоги. Лак для каменю. Безпечні для дітей, екологічно чисті лаки та емалі для іграшок. Лак без запаху. Лак безпечний для дітей.

Український будівельний портал www.promobud.ua JARMAROK - безкоштовні оголошення Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.