Tover Tovcol TP 2C Товер клей для паркета

Продуктивність - 1000-1400 г/м2

Без неприємного запаху 

 

10кг / 1700 грн

    Епоксидно-поліуретановий клей для паркету Товер Tover Tovcol TP 2C без розчинників, з високими експлуатаційними характеристиками. Дозволяє укладку на всі типи підстав. Прекрасна стійкість навіть при нанесенні товстим шаром, тому підходить навіть для особливо нерівних підстав.
     Час використання 2 ч.
     Час схоплювання 6-8 ч.
     Пішохідний рух ок 24 ч.
     Шліфування через 3 дні. 

Tover Tovcol PU2C Товер поліуретановий клей для паркету 

Продуктивність - 900-1300 г/м2

Без неприємного запаху

 

 

10кг / 1700 грн

    Гіпоалергенний двокомпонентний поліуретановий клей для паркету Товер Tover Tovcol PU2C призначений для приклеювання підлогових покриттів з дерева традиційних або із заводською обробкою на цементні основи , бетонні плити , цементні стяжки , фанеру , ангідрітние стяжки , в тому числі з підігрівом або старі не поглинають вологу підстави , знежирений метал .
   
Двокомпонентний поліуретановий клей для паркету Товер Tover Tovcol PU2C не містить розчинників і води , епоксидних смол будь-якої природи , і, отже , ароматичних і аліфатичних амінів .
   
Клей для паркету Товер Tover Tovcol PU2C підходить для укладання дерев'яних підлогових покриттів будь-яких розмірів , традиційних або із заводською обробкою , для приклеювання панелей з пробки , полістиролу , спіненого полістиролу або інших будівельних матеріалів , таких як кераміка і грес , на металеві основи .
   
Час використання суміші клею для паркету Товер Tover Tovcol PU2C 45 -60хв .
   
Час схоплювання клею для паркету Товер Tover Tovcol PU2C 7ч.
   
Пішохідний рух 24 ч.
    
Шліфування 3 дні .

Клей для паркету Товер

Фотогалерея порожня

Український будівельний портал www.promobud.ua JARMAROK - безкоштовні оголошення Цены на компьютеры. Объявления Украины и России.