Senseo алкідна емаль для дерева і металу від Sniezka

 

 


 5l / 270 грн

10l / 500 грн

 

    Senseo(Sniezka) алкідна емаль виробляється з матеріалів найвищої якості її спеціально підготовлена ​​формула забезпечує унікальні властивості продукту. Емаль має м'який запах та швидко висихає.

Senseo(Sniezka) алкідна емаль не містять свинцю і шкідливих сполук хрому.

Властивості:

М'який запах
    Senseo (Sniezka) емаль являє собою продукт, створений в гармонії з навколишнім середовищем. Одна з найбільших переваг є  її м'який запах, що дуже важливо для роботи в закритих приміщеннях.
Стійкість до атмосферних і механічних пошкоджень
    Senseo (Sniezka) емаль складається зі спеціально підібраних плівкоутворювальних інгредієнтів - високоякісні алкідні смоли, які визначають гарну адгезію покриття та надання відповідних параметрів міцності.
Відмінне покриття
    Senseo (Sniezka) алкідна емаль має відмінну прозорість. Це стало можливим завдяки ідеальному  розташуванню органічних і неорганічних пігментів.
Короткий час висихання
    Senseo (Sniezka) алкідна емаль була створена за допомогою унікальної формули - продукт містить спеціальні добавки, що допомагають процесу сушіння і підтримують стабільність параметрів у часі. Це забезпечує короткий час висихання продукту.
Високі експлуатаційні характеристики
    Одним з основних переваг Senseo (Sniezka) алкідної емалі є її висока продуктивність. Один літр фарби до 14 м2 (один шар).
Широкий спектр застосування
Senseo (Sniezka) алкідна емаль призначена для декоративного і захисного фарбою дерев'яних поверхонь, дерева, а саме: вікна, двері, меблі і т.д., а також гіпсу та металу, наприклад, воріт, парканів і т.д., які призначені для внутрішнього і зовнішнього використання.

 

Додаткова інформація
Пакет  800мл, 5л, 10л
продуктивність  до 14м 2 / л за одну операцію
гарантія  Термін придатності: на упаковці.
Доступні кольори  14 кольорів + білий