Domalux Classic Silver Лак для паркету Домалюкс

глянсовий / напівматовий

глянс 1L 400 грн
глянс 5L 1800 грн
напівмат 1L 450 грн
напівмат 5L 2000 грн

Продуктивність 1л/10м 2

Час висихання: 12:00 год

    Domalux Classic Silver поліуретановий лак застосовується для лакування дерев'яних підлог, панелей та елементів інтер'єру. Завдяки своїй високій декоративності і  стійкості до стирання рекомендується для лакування дерев'яних поверхонь в житлових будинках, офісах, лікарнях, шкільних залах та інших громадських будівлях.
     Лак Domlaux Classic Silver можна використовувати для лакування екзотичних порід дерева. У цьому випадку, як грунтовка, використовуйте Domalux Класичний глянсове срібло в розбавленому вигляді.

    Умови застосування
    Температура повітря повинна бути в межах від 15 ° C до 25 ° C.
    Вологість лакованого дерева повинна бути не більше ніж на 9%.
Відносна вологість від 40% до 65%.

Domalux Strong Домалюкс лак для паркету 2 в 1 лак + грунтовка

глянсовий / напівматовий / матовий

1L 450 грн
5L 2000 грн

 

 

 

Продуктивність 1л/10-12м 2

Час висихання: 20 годин

    Domalux Strong сучасний, однокомпонентний алкідний паркетний лак призначений для захисно-декоративного лакування поверхонь з різними типами інтер'єру дерева, пробки . Лак не вимагає зв'язування праймера Domalux Capon Extra, що значно спрощує і скорочує час лакування.

Domalux Bezpodkładowy Лак без грунтовки для паркету Домалюкс

глянсовий / напівматовий

1L 400 грн
5L 1800 грн

 

 

Продуктивність 1л/10-12м 2

Час висихання: 16 годин

    Domalux Bezpodkładowy однокомпонентний алкідний паркетний лак призначений для захисно-декоративного лакування дерев'яних підлог і деревних матеріалів. Покриття рекомендується для паркету та дошки підлоги в житлових і громадських будівлях з невеликим рухом.

Domalux Super Gold Домалюкс лак

глянсовий / напівматовий

1L 550 грн
5L 2450 грн

 

 

Продуктивність 1л/10м 2

Час висихання: 12 годин

    Лак Domalux Super Gold поліуретановий лак призначений для дерев'яних паркетних підлог, сходів, панелей, плит, мозаїки та мебелі. Продукт рекомендується для поверхонь, що піддаються інтенсивному використанню.

Domalux Szybkoschnący Лак швидкосохнучий Домалюкс

глянсовий / напівматовий

0.8L 400 грн
5L 1800 грн

 

 

    Домалюкс швидковисихаючий сучасний лак на водній основі розроблений з використанням нанотехнологій. Призначений для внутрішнього покриття деревини, особливо паркет дерев'яні підлоги, обшивка, меблі та інші дерев'яні вироби, не піддається впливу прямого вивітрювання.
    Створює декоративні покриття стійке до стирання, механічних пошкоджень, хімічні речовини, такі як вода, спирт, миючі засоби і світло. Прикладні нанотехнології забезпечує більш високу механічну міцність і довговічність лакофарбового покриття та тривалий термін служби.